צמיגי גודייר

זאת עובדה ידועה, שלאורה לא כל הצמיגים נוצרו שווים. צמיגי גודייר משתייכים לחברת ייצור הצמיגים הגדולה בעולם, לא בכדי. כשמחליטים אם לבחור או לא לבחור במותג ספציפי של צמיג, מומלץ לבדוק מספר ביקורות צמיגים של חברת צמיגי גודייר ברשת האינטרנט, על מנת לגלות מה לקוחות אחרים מצאו מועיל בתשלום תוספת "קטנה" עבור האיכות. מוטב תעשו אם תקפידו על קריאה רצופה של תחילת דברינו במאמר הנ"ל, ועד לתומם, כי "רב הנסתר על הגלוי", והמדריך שלפניכם חושף הרבה עובדות חדשות על צמיגי גודייר.

איך באות לידי ביטוי המעלות הבטיחותיות של צמיגי גודייר?

כשזה מגיע למכונית שלכם, בטיחות בכל זמן נתון חייבת להיות בראש סדר העדיפויות שלכם, וזה נכון פי וכמה כשמדובר על הצמיגים שבהה. אחת מן המעלות העיקריות של צמיגי גודייר באה לידי ביטוי באופי היסודי של בדיקות בטיחות הצמיגים של חברת גודייר. כדאי שתדעו, שצמיגי גודייר עוברים כחמישים מבחנים קשים וקשוחים באמצעות מהנדסי החברה עצמה, וזאת על מנת למדוד  כל מיני אלמנטים, כדוגמת –  טיפול ובלימה בתנאים רטובים ויבשים, עמידות, אחיזה, יציבות במהירות גבוהה ורעש, וכיוצא בזה. יש עוד קבוצה של מבחנים נוספים עבור צמיגי החורף של גודייר. יתרה מזאת, צמיגי גודייר נבדקים באופן קבוע באופן עצמאי על ידי גופים, כגון – Auto Express, Test World וכולי. בשלב הבא, הצמיגים של גודייר מדורגים בעזרת תווית הצמיגים הסטנדרטית של האיחוד האירופי. התוצאות של בדיקה זאת ברורות מאליהן. פשוט תקלידו – ביקורות על צמיגים של גודייר במנוע החיפוש של גוגל, כדי למצוא תוצאות חיפוש המעניקות לצמיגי Goodyear 9/10 ו-10/10.

מה בדבר ההיסטוריה של החדשנות שמלווה את צמיגי גודייר?

זה כבר למעלה ממאה שנים, מותג הצמיגים גודייר ניכר בדבר ההיסטוריה של החדשנות. המצאות חדשות ושיפורים פורצי דרך בתעשיית הצמיגים מקורם בגודייר בדרך כלל יותר ורמה כזאת של חדשנות מסננת עד לצרכן היום יומי. אז אחת מן הסגולות העיקרית של צמיגי גודייר היא, כמובן, הטכנולוגיה המתקדמת. האופי המתקדם מבחינה טכנולוגית של צמיגי גודייר מוביל לאחיזה מתקדמת בתנאים רטובים ויבשים, יציבות והיענות להיגוי שבאמת תשימו לב ובלאי דריכה מעולה לקילומטראז'. ובכך התכוון המשורר בדבריו, שחרף העובדה שצמיגי גודייר יכולים לעלות קצת יותר מלכתחילה מאשר מותגים של צמיגים אחרים, צמיגי גודייר לגמרי יכולים להחזיק מעמד הרבה יותר זמן ולספק כמה תכונות בטיחות מתקדמות למדי. גם בזה אין צורך לקבל את המילה שלנו כתורה מסיני. תעשו קצת תחקיר ברשת האינטרנט, ותיווכחו בעצמכם.

Author: admin