רישיון לאופנוע

יש שיאמרו שזה ממש כיף ללמוד ולרכוש מיומנות של רכיבה על אופנוע, אך בעצם יש בכך הרבה מעבר לכך. כמו למשל – באם יש מצב חירום, ורק האופנוע זמין, כי אז מי שהוציא רישיון לאופנוע נהנה מיכולת הרכיבה עליו שהופכת באותו הרגע לערך שלא יסולא מפז. בעוד שכלי רכב פרטיים עשויים לשרת אתכם במקרה הטוב עד שני עשורים, אופנוע יכול לשרת אתכם הרבה מעבר לכך. אין כל בעיה לטפל בו, עם הקדשה של מספר דקות מדי יום. אספנו בשבילכם כל מיני טיפים, שיעזרו לכם להבין את כל הנפלאות שסובבות מסביב להוצאה של רישיון לאופנוע, ולכם? לכם רק נותר לקרוא מתחילת דברינו ועד לתומם.

האם רישיון לאופנוע בהכרח יעשה אתכם לנהגי רכב יותר טובים?

הוצאה של רישיון לאופנוע מאפשרת לכם לרכב על אופנוע, להתפרנס מאופנוע כשליחים למשל כשמשמינים סושי ברמת גן או המבורגר מתל אביב, בעוד שעליכם להיות ערניים במהלך הרכיבה עליו, בשביל שתימנעו מפציעות מיותרות בעת הרכיבה בכבישים. על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי באופן כללי מי שרוכב על גבי אופנוע בהכרח נחשב לנהג טוב יותר בכלי רכב פרטי, לעומת נהגי רכב פרטי שאין באמתחתם רישיון לאופנוע. רוכבי האופניים בהכרח יותר מודעים למה שקורה בכבישים, יש להניח שהם בודקים את כל "הנקודות העיוורות" שבכביש ומאתרים אותן בתנאי מזג אוויר קשים. ברכיבה על אופנוע חייבים להיות רכבים הגנתיים, בשל החשיפה למנעד נרחב של סכנות, הרבה יותר מכלי רכב מסורתיים. אותה רכיבה הגנתית מיושמת לרוב בעוד רוכבי אופנוע נוהגים בכלי רכב, כאשר זמני התגובה שלהם בעלי נטייה להיות יותר מהירים והתיאום הרבה יותר מיטבי.

האם רישיון לאופנוע יקרב אתכם לרומנטיקה? הרומנטיקנים שבינינו מצהירים בריש גלי, כי רישיון לאופנוע ורכיבה עליו עוברת בהכרח רומנטיזציה. בוודאי יצא לכם להתבונן בתמונות של זוגות או בסרטים, של מי שרוכבים על אופנועים, ונוכחתם עד כמה שהם מאוהבים, ואומנם יש אמת בדברים, האופנוע עשוי להיות מקור לערב רב של רומנטיקה. כאשר אתם מרכיבים את בני הזוג שלכם על גבי האופנוע, מיד אחרי תקופת הצינון של הוצאת רישיון לאופנוע, למי שמאחוריכם לא נותרת כל ברירה אלא לחבק אתכם חזק מסביב לזרועות שלכם, בעיקר מטעמים של בטיחות. יחד עם זאת, אם תודו על האמת, אתם די נהנים מזה, ומרגישים פרץ של אינטימיות. אז הנה לכם, תעשו בזה בתור תירוץ טוב לגרום לבני הזוג שלכם להרגיש אטרקטיביים כשהם רוכבים אתכם על גבי האופנוע שלכם, ויחי הרומנטיקה שלא פסה מהעולם.

Author: admin