שטיחונים לבית

לא הרבה מתייחסים אל שטיחונים לבית כמו שמגיע להם. השטיחון המתאים לבית, יכול לחבר בין כל הרהיטים שבחדר, בעוד שהשטיחון הפחות מתאים לבית יכול להקטין את החדר, להפוך אותו למוזר ואף מגושם. אז שנייה שאתם רצים לקנות את השטיחון המושלם לבית שלכם, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שאולי יעזרו לכם לבחור את האחד שלכם. מתרגשים? גם אנחנו.

 

איך בוחרים שטיחונים לבית?

כאשר אתם הולכים לבחור שטיחונים לבית עליכם לשים לב למספר דברים. ראשית לצבע ולסגנון. אלו שני גורמים אשר תלויים במיקום השטיחון בבית ומהי האישיות שלכם. אם חלל החדר שבו יהיה השטיחון ריק מצבעים, אתם יכולים לבחור בשטיח צבעוני שייתן חיים. אם החלל מלא כבר בהמון צבעים, כדאי לכם לבחור בשטיח ניטראלי שלא יהיה בולט יותר מדי. מבחינת הסגנון, תהיו אתם עצמכם. זה תמיד הכי טוב. כמו, שימו לב כי שטיחונים הם פריטים שצריכים לתחזק אותם. כמו שלכל משפחה ולכל אחד יש את הצרכים שלו, כך גם לכל שטיח יש את הוראות הניקוי שלו. אתם צריכים להבין מה איכות החיים שלכם ומה היא יכולת התחזוקה שלכם של השטיח, ולפי זה לבחור. נוסף על כל אלה, הרבה מאוד אנשים קונים שטיח מהשאריות של התקציב ואז נתקעים עם שטיחון שלא מתאים להם והם לא מעוניינים בו. לשטיחונים יש תפקיד משלהם וכדאי להשקיע בהם תקציב שיהיה ראוי לו.

האם הגודל חשוב בכל הנוגע לשטיחונים לבית?

חד משמעית כן! הגודל הוא הפרמטר הכי חשוב בקנייה של שטיחונים לבית. כשאתם קונים שטיחים לבית ולא משנה לאיזה חדר אתם חייבים להתחשב בגודל של השטיחון עצמו. הרבה מאוד האנשים בוחרים שטיחונים בגדלים שהם לא מתאים לחלל החדר בו הם בחרו להניח את השטיח. אם אתם רוצים לשים שטיחון במטבח למשל, הוא חייב להיות מספיק גדול כך שלפחות שניים מתוך כל הרגליים של הספה יוכלו לנוח עליו. אם תחליטו לקנות שטיח קטן יותר מגודל ממוצע של שולחן קפה הוא יכווץ את כל חלל החדר שבו תמקמו אותו. ככל שהשטיח שבחרתם יהיה יותר גדול כך החדר שבו הוא מונח ירגיש לכם הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת. אז לא משנה באיזה שטיחון תבחרו, תשתדלו לא לבחור אחד כזה שהוא ממש ממש קטן, זה יראה לכם לא טוב והוא אף יקטין את החדר ויגרום לו להרגיש עצוב וחלש.

Author: admin